Inne

Teczka z nadrukiem – jaką wybrać dla firmy?

Teczka z nadrukiem jest świetnym sposobem dla każdej firmy na wyróżnienie się wśród konkurencji, która zupełnie nie dba o tak małe detale. Warto jednak przemyśleć kwestie firmy, u której zostanie zlecone zaprojektowanie oraz stworzenie teczek z nadrukiem. Na rynku istnieje wiele rodzajów teczek z nadrukiem, jednakże tylko niektóre z nich będą pasowały, jako idealny dodatek do dokumentów firmowych.

Klasyczne teczki firmowe

Klasyczne teczki firmowe są najtańszym oraz najpopularniejszym rozwiązaniem w przypadku większości firm. Ten prosty, ale schludny dodatek świetnie zorganizuje nasze dokumenty oraz będzie prezentował piękne logo naszej firmy na spotkaniach biznesowych.

Przed wyprodukowaniem wielu sztuk naszych teczek warto przetestować jakość wykonania testowej teczki. Być może wygląd nie będzie szedł w parze z jakością wykonania. Nie będzie dobrze to świadczyło o naszej firmie, dlatego warto postawić na teczki z górnej półki cenowej. Taka inwestycja może nam się zwrócić bardzo szybko.

Teczki firmowe z tłoczeniem

Teczka z nadrukiem z tłoczonym logo jest większą inwestycją niż klasyczna teczka firmowa. W zamian jednak otrzymujemy pewność, że nasze teczki będą nie tylko trwalsze, ale również na dłużej zapadną w pamięci naszych klientów. Może to sprawić, że będą oni w przyszłości bardziej skorzy, aby wrócić do nas po kolejne usługi lub produkty.

Nawet jedna transakcja z tego tytułu może sprawić, że całość inwestycji finansowej w teczki zwróci się z nawiązką. Tutaj jednak do gry wkracza jakość wykonania teczki. Ta z wysoką jakością tłoczenia sprawi, że logo będzie bardziej widoczne oraz na dłużej zachowa swoje krzywizny.

Ta z niższej półki cenowej będzie bardziej podatna na różnego rodzaju zabrudzenia, a samo logo nie będzie tak wyraziste. Wszystko jest zatem kwestią kompromisu.